Bujtina Tea

Rruga Peco Kirka, Gjirokaster
(Mesatarja 0 nga 0 Vlerësime )

Ejani për luksin, qëndroni për ritualet. Nuk ka gjë më të bukur se një natë ëndrrash në zemër të qytetit muze, me një pamje fantastike të kalasë së Gjirokastrës.

Bujtina Tea ndërthur traditën me një prekje moderniteti për ta bërë qëndrimin në Gjirokastër, një nga kujtimet më të bukura, me dëshirën për t’u rikthyer përsëri dhe përsëri.

Bujtina Tea ofron WiFi falas në të gjithe hapesiren dhe dhoma te pajisura me kondicioner, mysafirët mund të shijojnë pamjet e qytetit. Në bujtine, çdo dhomë është e pajisur me një gardërobë, një TV, një banjo private, krevat dhe kushte te mira.

 

  Book a Room


  • hotel-img
  • hotel-img
  • hotel-img
  • hotel-img
  • hotel-img
  hotel-imghotel-imghotel-imghotel-imghotel-img

  Jemi këtu

  Skip to toolbar