Dai Apartments

Gjirokaster
(Mesatarja 0 nga 0 Vlerësime )

Të vendosura në hyrje të qytetit, këto apartamente moderne kanë të gjitha lehtësitë që ju nevojiten, një pamje të mrekullueshme të Gjirokastrës dhe luginës së Drinos, parkim falas dhe të gjithë ndihmën që ju nevojitet nga pronarët.

Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 2 banja, krevat, peshqir, një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, një zonë ngrënieje, një kuzhinë të pajisur plotësisht dhe një ballkon me pamje nga lumi.

 

  Book a Room


  • hotel-img
  • hotel-img
  • hotel-img
  • hotel-img
  hotel-imghotel-imghotel-imghotel-img

  Jemi këtu

  Skip to toolbar