Hotel Relax

Sheshi “Cerciz Topulli” (87.80 mi) Gjirokastër
(Mesatarja 0 nga 0 Vlerësime )

Hotel Relax ndodhet në zemër të Gjirokastrës, 300 metra nga Kalaja e Gjirokastrës. Recepsioni dhe bari i hotelit janë 24 orë hapur. Të gjitha dhomat janë të pajisura me televizorë, ajër të kondicionuar, banjo. Disa prej dhomave kanë ballkon.

Pranë hotelit ndodhet një restorant me gatime tradicionale dhe ndërkombëtare. Ndërsa 50 metra nga hoteli mund të bëni blerje në pazar.

  Rezervo dhome


  Prenotoni

  • hotel-img
  • hotel-img
  • hotel-img
  • hotel-img
  hotel-imghotel-imghotel-imghotel-img

  Jemi këtu

  Skip to toolbar