Hotel Vila Sharm

Rruga Tahir Kadare, Gjirokaster, Albania
(Mesatarja 0 nga 0 Vlerësime )

Shlodhuni në një vend elegant dhe luksoz në Gjirokastër, në Hotel Vila Sharm.

Pamja relaksuese dhe shërbimi cilësor shoqëruar dhe me verën e mirë, e bëjnë qëndrimin tuaj sa më të këndshëm.

Vila Sharm- një godinë 300-vjeçare është kthyer në një hotel modern. Këtu do të prekni magjinë e qytetit të gurtë, që vesh ngjyrat gri në dimër dhe shkëlqen gjatë verës. Një ekuilibër perfekt që duhet shijuar, e ku më mirë së në Vila Sharm.

Vila Sharm, ofron akomodimin më ekskluziv në Gjirokastër. Të gjitha dhomat dhe apartamentet janë të pajisura me pajisje moderne të projektuara për të mikpritur vizitorët e huaj dhe vendas. 14 dhoma, 2 suita të shkëlqyera, 5 dhoma martesore dhe 7 dhoma me nga dy shtretër. Pajisjet e dhomës përfshijnë: Minibar, TV Satelitor, Ajër të kondicionuar, Telefon, Banjo me hidromasazh, Internet Wi-Fi

  Book a Room


  • hotel-img
  • hotel-img
  • hotel-img
  • hotel-img
  hotel-imghotel-imghotel-imghotel-img

  0 People have Rated

  • 5 Stars
  • 0
  • 4 Stars
  • 0
  • 3 Stars
  • 0
  • 2 Stars
  • 0
  • 1 Stars
  • 0

  0

  No Rating Yet

  Based on Ratings from 0 Persona

  Write a Review

  No Travellers Word

  Leave a Review

  Jemi këtu

  Skip to toolbar