Hotele në:

Shfaq rezultatet 1 nga 1

Të gjitha (50) Bujtina në Gjirokastër (7)Bujtina në Tepelenë (5)Guesthouse (8)GuestHouse në Permet (3)Hostel (2)Hostele në Gjirokastër (3)Hotel (31)Hotele në Gjirokastër (26)Hotele në Permet (4)Hotele në Tepelenë (2)

Hostel Friend’s, Rruga "Alqi Kondi" Gjirokastër

Set in Gjirokastër, Friends' Hostel features free bikes and a garden. Among the various facilities are a terrace, a shared lounge, as well as a bar. Free WiFi and a 24-hour front desk are offered.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €10

Bujtina Xhebro,

Bujtina Xhebro e ndodhur në fshatin Rexhinë në zonën e Kurveleshit, mirëpret turistë për tu akomoduar si dhe për të shijuar gatimet tipike të zonës përgatitur në zjarr nga e zonja e shtëpisë.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë

Sporte natyrore dhe kamping në Qilarisht, Qilarisht Permet

Përjeto natyrën në një experiencë ndërthurur me adrenalinë në kampingun në fshatin Qilarisht, ngjitjen në mal apo rafting në lumin e egër të Vjosës. Robert Tabaku i certifikuar për të udhëhequr disa sporte në natyre, që prej 5 vitesh...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë

Mele Guest House, Rruga Riza Hoxha Gjirokaster, Albania

Mele Guesthouse ndodhet në Gjirokastër, me një kopësht të bukur dhe tarracë ku mysafirët mund të kalojnë disa orë të këndshme.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €25

Ferma Grand Albanik, Ballban Village in Permet District, Albania

Ferma Grand Albanik është një fermë agroturizmi, e cila ndodhet në një fshat të bukur të quajtur Ballban, në rrethin e Përmetit.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë

Bujtina Vasi, Karjan village

Bujtina Vasi e ndodhur në fshatin Karjan të qytetit të Gjiroakstrës, mirëpret turistë të cilët duan të përjetojnë eksperiencën e jetës së fshatit.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë

Hotel Gjirokastra, Lagjia Partizani, Gjirokastër

Hotel Gjirokastra ndodhet 300 m nga qendra, në një pjesën muzuale të qytetit të Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €45

Argyropolis Hotel, Gjirokastra, Argyropolis Hotel, Palorto, Gjirokaster

Argyropolis is a very beautiful hotel in Gjirokastra, an old building dating back in 1813. The hotel is situated in one of the oldest areas of Gjirokastra, named Palorto. Restored lately this building has preserved the identity. Now is...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €48

Praga Hotel- Gjirokastër, Street Palorto, Gjirokastra

Nëse do zgjidhni të vizitoni Gjirokastrën dhe doni të përjetoni një eksperiencë të plotë dhe mbreslënëse, provoni të akomodoheni në një prej shtëpive karakteristike mikëpritëse. Hotel Praga, e ndodhur në një prej lagjeve më të vjetra “Palorto”, është  ndërtuar...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €35

Dai Apartments, Gjirokaster

Të vendosura në hyrje të qytetit, këto apartamente moderne kanë të gjitha lehtësitë që ju nevojiten, një pamje të mrekullueshme të Gjirokastrës dhe luginës së Drinos

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Bujtina Tea, Rruga Peco Kirka, Gjirokaster

Ejani për luksin, qëndroni për ritualet. Nuk ka gjë më të bukur se një natë ëndrrash në zemër të qytetit muze, me një pamje fantastike të kalasë së Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Hotel Parku i Palmave, Superstrada Gjirokastër - Janinë, Gjirokastër 6002

Hotel Parku I Palmave përmban një restorant, pishinë të jashtme sezonale, një bar dhe kopsht në Gjirokastër. Hoteli ofron shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë hapesiren.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Vila Sofia- Gllave, Memaliaj,

Nëse vendosni të vizitoni fshatin Gllavë në Njësinë Administrative Buz, do të gjeni ngrohtësinë dhe mikpritjen e Guest House “ Vila Sofia”. I konceptuar dhe përshtatur sipas traditës në shtëpi pushimi për turistët, “Vila Sofia” ofron relaks dhe qetësi...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë

Hotel Armando, Kelcyre, Albania

Hotel Armando është një biznes familjar, i cili ndodhet në qendër të Këlcyrës, në një ndërtesë tre-katëshe private.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €2000 Lek

Bujtina Goliku, Pështan vilage, Tepelena district.

Vila Goliku është një bujtinë e ndodhur rrëzë malit Golik, në fshatin Peshtan të Tepelenës, e cila mirëpret turistë për të përjetuar jetën e fshatit midis gjelbërimit dhe pyllit me lisa.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €25 Euro

Veal Complex, Tepelenë,

Kompleksi Veal, vendosur anës lumit Vjose, ofron shumëllojshmeri shërbimesh të cilat do ta bëjë vizitën tuaj ne Tepelenë të veçantë.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Hotel Shehu, Bulevardi 18 Shtatori, Gjirokaster, Albania

I vendosur në Gjirokastër, Hotel Shehu ofron një bar.Hoteli ofron një recepsion 24 orë, transferta në aeroport, shërbim në dhomë dhe WiFi falas.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Hotel Argjiro, Gjin zenebisi (87.84 mi), Gjirokastër 6001

Hotel Argjiro është më shumë se një hotel. Hoteli me 4 yje ka një tarracë të këndshme nga ku mund të soditësh qytetin, kalanë dhe zonat përreth.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €60

Hotel Kodra, Lagjia 11 Janari Rruga e Zejtareve, Gjirokaster, Albania

E ndodhur në qëndrën historike të qytetit të Gjirokastres, kjo ndertesë e stilit Otoman e banuar nga vetë familja Kodra deri në vitin 1944, tashmë është kthyer në pikën më të preferuar të vizitorëve, me pamje nga qyteti mesjetar...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €50

Camping Çajupi, Çajupi Field

Fusha e Cajupit ndodhet në Luginën e Cajupit, 1200 m mbi nivelin e detit.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €40

Hotel Alvero, Qender, Center,Hotel Alvero, Përmet 6401

Hotel Alvero ndodhet në qendër të qytetit të Përmetit. Hoteli ofron akomodim të rehatshëm dhe shërbim cilësor.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €15.27

Bujtina mbi Kanion, Nivica, Nivice, Tepelene

This house is situated in Nivica in the top of famous Canyons of Nivica, offering you a spectacular view. “Guesthouse on canyon” is positioned in a way that provides every tourist in love with the nature, many opportunities to...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë

Traditional GuestHouse Permet, Lagjia Golemas, Bual Permet, Albania

E pozicionuar në mes të kodrës së gjelbër, rrethuar nga një pamje mahnitëse , “Traditional GuestHouse Permet” është një vend ideal për ata që kërkojnë një vend fantastik në natyrë, dhoma të rehatshme si dhe ushqime të shijshme nga...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë

Hotel Kalemi, 14 Rruga Bashkim Kokona, Gjirokaster, Albania (87.77 mi)

Hotel Kalemi është ndërtuar për të ofruar akomodim të nivelit të lartë në qytetin e Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Hotel Old Bazaar, Astrit Karagjozi, Gjirokaster 6002, Albania

Hotel Old Bazaar është një shtëpi tradicionale e shekullit të 18-të, gjendet në zemër të pazarit historik të Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €35

Hotel Kalemi 2, Rr "Alqi Kondi", Gjirokaster 6001, Albania

Hotel Kalemi 2- Prekni arkitekturën e epokës osmane të Gjirokastrës duke qëndruar në një shtëpi monumentale të kategorisë së dytë, të rinovuar me kujdes dhe të miratuar.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €45

Hotel Bineri, Lagjja "Pazar", "Rruga e zejtarëve", 6001 Gjirokastër, Albania

Hotel Bineri ndodhet në zonën qendrore muzeale të qytetit të Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €35

Hotel The First, Bulevardi 18 Shtatori 32, Gjirokaster

Hoteli “The First gjendet në një zonë të këndshme dhe të qetë afër Pallatit Sport pranë qendrës së qytetit.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Hotel Bleta, Rauf Fico, Gjirokaster, Albania

I vendosur jo shumë larg vendeve historike dhe arkeologjike të Gjirokastrës, Hotel Bleta ofron akomodim të rehatshëm, me dhoma me ajër të kondicionuar.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €28

Resorti Kerculla, Bashkim Kokona, Gjirokastër 6001

Kerculla Resort ndodhet në majë të Gjirokastrës, me pamje fantastike nga qyteti.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €70

Hotel Kotoni, Lagja Palorto, 6001 Rruga Bashkim Kokona, Gjirokaster, Albania

Akomodimi në Bed and Breakfast Kotoni është një kënaqësi për ata njerëz që pëlqejnë të qendrojnë në qendra historike siç është qyteti i Gjirokastrës, mbrojtur nga UNESCO.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €35

Hotel Kolla, Dervician village, Gjirokastër, Albania

Hotel Kolla është një vend i këndshëm në fshatin Dervician të Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €25

Hotel Vila Sharm, Rruga Tahir Kadare, Gjirokaster, Albania

Find the luxury spot in Gjirokastra, accommodate yourself at Hotel Vila Sharm.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €39

Hotel Number One, Harillaq Liti Street, Gjirokaster

Hotel Number One ndodhet 200 metra larg qendrës së re të Gjirokastrës dhe 500 metra larg qytetit të vjetër të Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €36

Hotel Veal, National Road Memaliaj-Tepelene

Hotel Veal ndodhet në rrugën kombëtare Memaliaj-Tepelenë.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €20

Hotel Magic, Rruga Xhorxh Sorros, Gjirokaster, Albania

Hotel Magic ndodhet në Gjirokastër dhe ka një kopsht dhe një sallë pritjeje të përbashkët.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €25

Hotel Ramizi, Near the City Rock Përmet, 6401

Hotel Ramizi ndodhet pranë Gurit të Qytetit buzë lumit Vjosë. Është një hotel familjar që ju ofron një mikpritje tradicionale përmetare...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €27

Hotel Aroma, Rruga Permet-Kelcyre Km 3 Sh75, Përmet 6400

Hotel Aroma ndodhet 3 km larg nga Permeti, në rrugën nacionale Përmet-Këlcyrë.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €20

Qiqi Hotel, Lagjja Puntore Gjirokaster, Gjirokaster 6000

Hotel Qiqi në Gjirokastër është një hotel me dhoma të rehatshme

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €18

Bujtina Lord Bayron, Majkosh, Tepelene, 6301 Tepelenë, Albania

Education farm ose ndryshe fermat didaktike eshte nje forme e nxitjes se aktiviteteve educative ne ferme.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €15

Hotel Boci, Rruga Nacionale Gjirokaster Kakavie, Gjirokastër

Hotel Boci me një kopsht dhe tarracë të bukur i ndodhur në qytetin e Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €20

Hotel Palorto, Rruga Ismail Kadare, Gjirokaster

Hotel Palorto ndodhet në qytetin e Gjirokastrës. Hoteli ka një tarracë të këndshme ku mund të shijosh kafenë ose mëngjesin.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €25

Hotel Lulishte, Rruga Rauf Fico, Gjirokaster 6002

Hotel Lulishte offers air-conditioned rooms in Gjirokastër. Featuring a restaurant, the property also has a garden. Every room has a balcony.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Niku Guesthouse, Address: Below the Castle of Gjirokastra

Niku Guesthouse ndodhet rrëzë Kalasë së Gjirokastrës, me pamje përballë Kullës së Sahatit të kalasë.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €20

Hotel Olimpik, SH4 Gjirokaster 6000, Albania

Hotel Olimpik është një hotel me 3 yje, gjendet rreth 37 km largësi nga lugina e lumit Gormos.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €46

Hotel Relax, Sheshi “Cerciz Topulli” (87.80 mi) Gjirokastër

Hotel Relax ndodhet në zemër të Gjirokastrës, 300 metra nga Kalaja e Gjirokastrës. Recepsioni dhe bari i hotelit janë 24 orë hapur...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €28

Krisafi Guesthouse, Karjan,Lunxheri, 6001 Gjirokastër

Krisafi Guesthouse ofron një eksperiencë ndryshe, pranë malit Ҫajupi.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €40

Hostel Stone City, Rruga Alqi Kondi, Pazar, 1000 Gjirokastër, Albania

Stone City Hostel i cili gjendet në rrugën Alqi Kondi në zonën e bukur të Pazarit, është një vend i këndshëm për të pushuar dhe shijuar Gjirokastrën.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €10

Farm Sarf, Libohove km 8, Gjirokastër, Albania

Farm Sarf është një bujtinë e këndshme në fshatin Libohovë të Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Skip to toolbar