Rumors bistro lounge

Rruga Studenti 30, Gjirokastër
(Mesatarja 0 nga 0 Vlerësime )
  • place-img
  • place-img
  • place-img
  • place-img
place-imgplace-imgplace-imgplace-img

Rumors Coffee & Snacks ndodhet në lagjen 18 Shtatori në Gjirokastër. Këtu mund të gjeni produkte kafeje, kokteje, ëmbëlsira dhe ushqime të ndryshme.

RUMORS është një bistro dhe sallë pritjeje e kombinuar për një eksperiencë inovative argëtimi!

Martini me kastravec -Kjo martini me kastravec është një pamje e freskët dhe e lezetshme e koktejit klasik, duke shfaqur aromën freskuese të kësaj perime hidratuese.

Smoothie: Qershi, banane, mollë jeshile, luleshtrydhe, ananas.

 

    Book a Table    Harta e Rumors bistro lounge

    Skip to toolbar