Hotel Shehu

Bulevardi 18 Shtatori, Gjirokaster, Albania
(Mesatarja 0 nga 0 Vlerësime )
  • hotel-img
  • hotel-img
  • hotel-img
  • hotel-img
hotel-imghotel-imghotel-imghotel-img

I vendosur në Gjirokastër, Hotel Shehu ofron një bar.Hoteli ofron një recepsion 24 orë, transferta në aeroport, shërbim në dhomë dhe WiFi falas. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar dhe TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma në hotel kanë një ballkon. Dhomat e akomoduara në një stil modern dhe ballkonet me lule, ofrojnë një pamje mbresëlënëse të kështjellës së qytetit ku mund të shijoni mëngjesin tuaj. Ne katin e dyte hoteli ofron sherbim bar, ne nje ambient shume luksoz, i quajtur ndryshe edhe ballkoni i Gjirokastres.

Shërbimet e ofruara:
Ajër i Kondicionuar
Wi-Fi falas
Parkim falas
Shërbimi në dhomë
Mëngjesi
TV plazma

 

Book a Room


Jemi këtu