Hotele në:

Shfaq rezultatet 1 nga 1

Të gjitha (26) Hotele në Gjirokastër (26)

Hotel Gjirokastra, Lagjia Partizani, Gjirokastër

Hotel Gjirokastra ndodhet 300 m nga qendra, në një pjesën muzuale të qytetit të Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €45

Argyropolis Hotel, Gjirokastra, Argyropolis Hotel, Palorto, Gjirokaster

Argyropolis is a very beautiful hotel in Gjirokastra, an old building dating back in 1813. The hotel is situated in one of the oldest areas of Gjirokastra, named Palorto....

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €48

Praga Hotel- Gjirokastër, Street Palorto, Gjirokastra

Nëse do zgjidhni të vizitoni Gjirokastrën dhe doni të përjetoni një eksperiencë të plotë dhe mbreslënëse, provoni të akomodoheni në një prej shtëpive karakteristike mikëpritëse. Hotel Praga, e ndodhur...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €35

Hotel Parku i Palmave, Superstrada Gjirokastër - Janinë, Gjirokastër 6002

Hotel Parku I Palmave përmban një restorant, pishinë të jashtme sezonale, një bar dhe kopsht në Gjirokastër. Hoteli ofron shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë hapesiren.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Hotel Shehu, Bulevardi 18 Shtatori, Gjirokaster, Albania

I vendosur në Gjirokastër, Hotel Shehu ofron një bar.Hoteli ofron një recepsion 24 orë, transferta në aeroport, shërbim në dhomë dhe WiFi falas.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Hotel Argjiro, Gjin zenebisi (87.84 mi), Gjirokastër 6001

Hotel Argjiro është më shumë se një hotel. Hoteli me 4 yje ka një tarracë të këndshme nga ku mund të soditësh qytetin, kalanë dhe zonat përreth.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €60

Hotel Kodra, Lagjia 11 Janari Rruga e Zejtareve, Gjirokaster, Albania

E ndodhur në qëndrën historike të qytetit të Gjirokastres, kjo ndertesë e stilit Otoman e banuar nga vetë familja Kodra deri në vitin 1944, tashmë është kthyer në pikën...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €50

Hotel Kalemi, 14 Rruga Bashkim Kokona, Gjirokaster, Albania (87.77 mi)

Hotel Kalemi është ndërtuar për të ofruar akomodim të nivelit të lartë në qytetin e Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Hotel Old Bazaar, Astrit Karagjozi, Gjirokaster 6002, Albania

Hotel Old Bazaar është një shtëpi tradicionale e shekullit të 18-të, gjendet në zemër të pazarit historik të Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €35

Hotel Kalemi 2, Rr "Alqi Kondi", Gjirokaster 6001, Albania

Hotel Kalemi 2- Prekni arkitekturën e epokës osmane të Gjirokastrës duke qëndruar në një shtëpi monumentale të kategorisë së dytë, të rinovuar me kujdes dhe të miratuar.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €45

Hotel Bineri, Lagjja "Pazar", "Rruga e zejtarëve", 6001 Gjirokastër, Albania

Hotel Bineri ndodhet në zonën qendrore muzeale të qytetit të Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €35

Hotel The First, Bulevardi 18 Shtatori 32, Gjirokaster

Hoteli “The First gjendet në një zonë të këndshme dhe të qetë afër Pallatit Sport pranë qendrës së qytetit.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Hotel Bleta, Rauf Fico, Gjirokaster, Albania

I vendosur jo shumë larg vendeve historike dhe arkeologjike të Gjirokastrës, Hotel Bleta ofron akomodim të rehatshëm, me dhoma me ajër të kondicionuar.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €28

Resorti Kerculla, Bashkim Kokona, Gjirokastër 6001

Kerculla Resort ndodhet në majë të Gjirokastrës, me pamje fantastike nga qyteti.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €70

Hotel Kotoni, Lagja Palorto, 6001 Rruga Bashkim Kokona, Gjirokaster, Albania

Akomodimi në Bed and Breakfast Kotoni është një kënaqësi për ata njerëz që pëlqejnë të qendrojnë në qendra historike siç është qyteti i Gjirokastrës, mbrojtur nga UNESCO.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €35

Hotel Kolla, Dervician village, Gjirokastër, Albania

Hotel Kolla është një vend i këndshëm në fshatin Dervician të Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €25

Hotel Vila Sharm, Rruga Tahir Kadare, Gjirokaster, Albania

Find the luxury spot in Gjirokastra, accommodate yourself at Hotel Vila Sharm.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €39

Hotel Number One, Harillaq Liti Street, Gjirokaster

Hotel Number One ndodhet 200 metra larg qendrës së re të Gjirokastrës dhe 500 metra larg qytetit të vjetër të Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €36

Hotel Magic, Rruga Xhorxh Sorros, Gjirokaster, Albania

Hotel Magic ndodhet në Gjirokastër dhe ka një kopsht dhe një sallë pritjeje të përbashkët.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €25

Qiqi Hotel, Lagjja Puntore Gjirokaster, Gjirokaster 6000

Hotel Qiqi në Gjirokastër është një hotel me dhoma të rehatshme

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €18

Hotel Boci, Rruga Nacionale Gjirokaster Kakavie, Gjirokastër

Hotel Boci me një kopsht dhe tarracë të bukur i ndodhur në qytetin e Gjirokastrës.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €20

Hotel Palorto, Rruga Ismail Kadare, Gjirokaster

Hotel Palorto ndodhet në qytetin e Gjirokastrës. Hoteli ka një tarracë të këndshme ku mund të shijosh kafenë ose mëngjesin.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €25

Hotel Lulishte, Rruga Rauf Fico, Gjirokaster 6002

Hotel Lulishte offers air-conditioned rooms in Gjirokastër. Featuring a restaurant, the property also has a garden. Every room has a balcony.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €30

Hotel Olimpik, SH4 Gjirokaster 6000, Albania

Hotel Olimpik është një hotel me 3 yje, gjendet rreth 37 km largësi nga lugina e lumit Gormos.

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €46

Hotel Relax, Sheshi “Cerciz Topulli” (87.80 mi) Gjirokastër

Hotel Relax ndodhet në zemër të Gjirokastrës, 300 metra nga Kalaja e Gjirokastrës. Recepsioni dhe bari i hotelit janë 24 orë hapur...

(0 Vlerësime)
Shiko në hartë
Fillon nga €28

Skip to toolbar